Seznam produktů:

Seřadit:

Betonový sedák 2

PRESBETON Nova, s.r.o.

Betonové sedáky jsou určeny jako doplněk moderní městské architektury. Jsou vyráběny v bílém provedení s hladkou povrchovou úpravou. V případě zájmu lze sedací plochy doplnit dřevěnými sedáky.

6 824,- Kč/ks bez DPH (26.5.2015)

Dlažba BARK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažební nášlapné desky imitují svým vzhledem dřevěné trámy, desky s kůrou a pražce, nebo staré dřevěné dláždění s letokruhy. Jsou vhodné do zahrad. Dlažba se vyrábí v několika velikostech.Povrch je impregnován proti znečištění a pronikání vody.

174,- Kč/ks bez DPH (26.5.2015)

Dlažba BRENDA

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba je tvořena třemi dlažebními kameny, s mírně zaoblenými okraji a méně výraznou fazetou, vyrábí se v jednotné výšce 60 mm. Je vhodná pro dláždění všech typů pochůzných ploch.

419,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba DAKAR

PRESBETON Nova, s.r.o.

Pět různých tvarově odlišných desek svým povrchem připomíná originální břidlicové šlapáky. Lze je použít u studny, pod květináče, nebo jako přechodový prvek. Dlažba je mrazuvzdorná, trvanlivá a její povrch je impregnován proti znečištění a pronikání vody.

207,- Kč/ks bez DPH (26.5.2015)

Dlažba H-PROFIL

PRESBETON Nova, s.r.o.

Zámková dlažba vhodná pro všechny typy zpevněných ploch, jak na veřejných prostranstvích, tak v okolí rodinných domů. Její předností je pevná vazba mezi dlažebními kameny, které do sebe zapadají a tvoří pevný zámek proti posouvání. Dlažba má výšku 60 nebo 80 mm.

293,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba HISTORIK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba se dvěma kameny Historik I a Historik II se záměrně otlučeným vzhledem, s poškrábaným povrchem a takto vytvořenou patinou, připomíná vzhled starých dlažebních kamenů. Dlažba je vhodná pro lehký i náročný provoz, k soukromým objektům i na veřejná prostranství.

430,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba HOLLAND Kombi hladký

PRESBETON Nova, s.r.o.

Tato dlažba je kombinací tří rozměrově různých kamenů tvořící konstantní skladebnou jednotku, která se pravidelně opakuje na celé vydlážděné ploše. Kameny jsou na okrajích opatřeny fazetou. Vyrábí se ve výšce 60 mm a je vhodná pro všechny typy pochůzných ploch s...

356,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba KASTELA

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba tvořená pěti dlažebními kameny s tryskanou povrchovou úpravou, po které vynikne jemná drť tmavých a světlých kamínků. Povrch dlážděné ploch má jemnou zrnitost. Vyrábí se v šedém, bílém a černém barevném provedení. Tato efektivní skladebná dlažba má...

524,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba MAGIK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba s jemným reliéfem na povrchu se skládá ze tří kamenů MAGIK I, II a IV. Kameny lze mezi sebou buď kombinovat nebo je lze použít samostatně. Všechny tři kameny se vyrábí v tloušťce 60 mm, což umožňuje její využití hlavně pro lehký a středně náročný provoz....

430,- Kč/m² bez DPH (26.5.2015)

Dlažba MONUME

PRESBETON Nova, s.r.o.

Velkoformátová dlažba, jejíž hlavní výhodou je rychlá pokládka, což vyplývá z velikosti dlažebních kamenů. Dlažba MONUME se vyrábí ve dvou formátech, které lze spolu kombinovat. V případě provedení "skladba" je sestava kamenů doplněna i o krajové kameny (MONUME -...

539,- Kč/m² bez DPH (27.5.2015)

Dlažba RIGA

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažbu tvoří 10 typů dlažebních desek s povrchem, který připomíná starou kamennou dlažbu s ohlazeným kamenným reliéfem. Je vhodná do zahrad a pro pěší zóny. Povrch je impregnován proti znečištění a pronikání vody.

327,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Dlažba ROTO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba vhodná pro pokládku rovných ploch pro lehkou zátěž. Povrch dlažby imituje "trhaný beton". Ideální do okolí rodinných domů, zahrad a parků a na terasy. Je mrazuvzdorná a jejich povrch je opatřen impregnací proti znečištění a k ochraně před povětrnostními vlivy.

167,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Dlažba RUVIDO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba, kterou tvoří čtyři formáty pravoúhlých desek, je vzhledem ke své výšce určena pouze pro pochozí plochy a lehkou zátěž. Dlažební desky svou barvou a povrchem připomínají přírodní vápenec. Vydlážděná plocha působí velice přirozeným dojmem a je vhodná...

257,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Dlažba SETIMO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Variabilní dlažba složená ze sedmi samostatných dlažebních desek, které lze spolu vzájemně kombinovat a vytvářet zajímavé skladebnosti. Povrch kamene je hladký a hrany jsou zcela rovné, bez fazety. Vzhledem k velkým formátům některých desek vynikne tato dlažba spíše na...

524,- Kč/m² bez DPH (27.5.2015)

Dlažba SIMONA

PRESBETON Nova, s.r.o.

Vymývaný povrch dlažby SIMONA je tvořen ušlechtilým říčním, nebo drceným kamenivem. Dlažba se vyrábí ve formátech 400 x 400, 500 x 500, 600 x 400 a 600 x 600 mm.

598,- Kč/m² bez DPH (27.5.2015)

Dlažba TINA

PRESBETON Nova, s.r.o.

Dlažba TINA s tryskaným povrchem se vyrábí ve formátech 400x400, 500x500,600x400 a 600x600 mm. Je určena ke dláždění zejména pochozích ploch. Tryskání plošných dlažeb se zlepší nejen jejich vzhled, ale i protiskluzovost.

493,- Kč/m² bez DPH (27.5.2015)

Drenážní a vegetační dlažba HYDROSET

PRESBETON Nova, s.r.o.

Vegetační dlažby umožňují propojit venkovní komunikace se zahradou či příjezdem do garáže nebo na parkoviště. Lze je použít i ke zpevnění svahů s mírným sklonem. Některé typy dlažeb splňují navíc drenážní funkci.

304,- Kč/m² bez DPH (27.5.2015)

Květináče VELUTO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Květináče VELUTO mají vymývaný povrch, který tvoří bílé nebo černé kamínky, případně mix barevných kamínků. Jejich elegantní kónický tvar je ozdobou každého exteriéru či interiéru. Vyrábějí se ve dvou velikostech. Každý květináč je opatřen odtokovým otvorem....

2 005,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Lavička MARKO parková s opěradlem

PRESBETON Nova, s.r.o.

Zahradní lavička je jistě žádoucím doplňkem sortimentu venkovní architektury. Dodáváme několik typů laviček do zahrad, ke krbu i na ulici, k nim je možné si objednat i malou sedačku - taburet.

9 239,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Lavička MONO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Lavičky jsou vyráběny v tryskaném provedení. Dřevěné sedáky jsou dodávány ve třech barevných variantách dřeva - mahagon, teak a palisandr.

5 774,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Příkopová žlabovka TBM 1/65/33

PRESBETON Nova, s.r.o.

Příkopové žlaby slouží k vytvoření dna silničních a jiných příkopů, kterými odtéka srážková voda. Žlaby TBM je možné klást do štěrkového nebo betonového lože. Po zaspárování tvoří jednolitý celek příkopového dna, které brání vymílání příkopu a...

62,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Rumplovaný krajový kámen

PRESBETON Nova, s.r.o.

Tento krajový kámen nahrazuje klasický obrubník je rumplovaný krajový kámen a jak už sám název napovídá, je primárně určen jako doplněk k rumplovaným dlažbám (HISTORIK, VEKTORIT). Tvar kamene umožňuje vytvářet různé typy obrub, vždy záleží na způsobu usazení kamene....

14,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Schod FURIE

PRESBETON Nova, s.r.o.

Betonové schody FURIE evokují svým vzhledem atmosféru antického Řecka a připomínají staré ohlazené kamenné schody. Tyto schody lze použít venku v zahradě, na terasách nebo u domu k překonání malého převýšení. Mají reliéfní povrch a jsou vyráběny v decentních barvách...

1 448,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Schodiště - montovaná venkovní schodiště

PRESBETON Nova, s.r.o.

Venkovní schodiště se vyrábí z přírodního pohledového betonu podle požadavku zákazníka, který si z nabízeného sortimentu zvolí dílce vyhovující jeho záměru. Celá zakázka je potom uzavřena dohodou o ceně a dodací lhůtě, s ohledem na celkovou náročnost, počet a...

0,- Kč/ks bez DPH (24.5.2013)

Silniční obrubníky ABO

PRESBETON Nova, s.r.o.

Vibrolisované obrubníky slouží k oddělení chodníků a dalších ploch od vozovky. V základní nabídce jsou silniční obrubníky rovné, nájezdové, přechodové a obloukové.

0,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Stojan na kolo SK 2-3

PRESBETON Nova, s.r.o.

Stojany na kola s hladkým nebo tryskaným povrchem jsou určeny pro veřejná prostranství jako mobilní doplněk zpevněných ploch, parkovišť, chodníků a cyklostezek apod. Betonový stojan nevyžaduje žádnou údržbu, je mrazuvzdorný a odolný vůči povětrnosti.

1 837,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Tvarovky CAKE BLOCK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Jedná se o šest rozměrově různých betonových bloků, které se na sucho kladou na sebe do výšky max. 1 m a lze z nich vytvářet okrasné zdi, drobné zídky apod. Pro stavby nad 1 m je nutné jednotlivé bloky vzájemně propojit stavebním lepidlem a zdivo provázat se základovým...

225,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Tvarovky CRASH BLOCK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Zdicí kameny jsou vibrolisované betonové bloky s rumplovaným (otlučeným) povrchem, který imituje přirodní stavební materiál. Používají se obvykle na výstavbu oplocení, obrub, zídek a okrasných stěn v okolí rodinných domů, ale také v zahradní a městské architektuře.

94,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Tvarovky FACE BLOCK

PRESBETON Nova, s.r.o.

Tvarovky se štípaným nebo hladkým povrchem v mnoha modifikacích jsou určeny pro výstavbu budov, garáží, okrasných zídek a stěn, oplocení, drobné zahradní architektury a dalších staveb. Pohledové části tvarovek mají přirozený vzhled a nevyžadují další povrchovou úpravu.

94,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)

Ztracené bednění - výška 25 cm

PRESBETON Nova, s.r.o.

Ztracené bednění je určeno pro všechny výstavby základových pásů různých druhů staveb bez použití klasického bednění. Všechny typy bednění mají tzv. zámek, který usnadňuje výstavbu, protože tvarovky do sebe jednoduše vzájemně zapadají.

43,- Kč/ks bez DPH (27.5.2015)